Športové sústredenia

Horský hotel Magura je svojím vybavením a lokalitou v tichom lesnom prostredí predurčený na kvalitnú prípravu športovcov. Športové kluby u nás nájdu športoviská, regeneráciu, ubytovanie a stravovanie pre plnohodnotný tréning. Všetko na jednom mieste.

Športoviská

Hotel je vybavený telocvičňou a fitness centrom. Máme vlastné trávnaté futbalové ihrisko. V bezprostrednom okolí sú vytvorené podmienky na rekreačný beh, turistiku a cykloturistiku. Počas zimnej sezóny sú pripravené bežkárske trate, na ktorých trénujú aj aktuálni juniorskí majstri sveta.

Telocvičňa

Priamo v areáli hotela máme telocvičňu s možnosťou celoročného využitia na rôzne druhy športov (futbal, floorbal, basketbal, volejbal alebo bojové športy). Je ideálna na skupinové cvičenia (zumba, yoga, pilates, aerobik). Rozmery telocvične sú 18 m x 10,5 m, výška 4,78 m.

Fitness centrum

Súčasťou nášho hotela je kompletne vybavená posilňovňa, v ktorej nájdete posilňovacie prístroje, stacionárne bicykle a bežecký pás.

Futbalové ihrisko s trávnatým povrchom

Bezprostredne vedľa hotela je k dispozícii pravidelne udržiavané trávnaté ihrisko (45 m x 21 m) s bránkami.

 

Turistika a cykloturistika v okolí

Máme najväčšiu telocvičňu na svete. Prírodu. Priamo cez náš hotel vedú turistické a cykloturistické trasy. Ako stvorené na kondičnú prípravu športovcov počas tréningov. Vybrať si môžete rôzne úrovne náročnosti. O vhodnosti okolia pre šport viac prezradí, že sa tu každoročne konajú preteky v behu na lyžiach a horskej cyklistike.

Regenerácia

Kľúčom k zdraviu a výkonnosti pri športovaní je regenerácia fyzických a psychických síl. U nás môžete využiť nasledovné účinné prostriedky a procedúry:

  • vírivka,
  • sauna,
  • rašelinové zábaly,
  • relaxačné, športové, reflexné a lymfodrenážne masáže.

Ubytovanie

Pohodlné ubytovanie nájdete v priestranných dvojlôžkových izbách s možnosťou 2 prísteliek. K dispozícii sú aj jednolôžkové izby s 1 prístelkou a tiež izby s manželskou posteľou. Samozrejmosťou je samostatná kúpeľňa a WC na každej izbe. V hoteli je dostupné WI-FI pripojenie na internet. Kapacita hotela je 62 lôžok.

 

Strava

Chutnú a zdravú stravu z čerstvých surovín pripravujeme vo vlastnej kuchyni. Ponúkame pestrý výber jedál. Menu vieme prispôsobiť aj pre hostí s bezlepkovou diétou a vegetariánov. Pre záujemcov o grilovanie a opekanie je k dispozícií altánok s ohniskom a grilom.

 

Chcete trénovať efektívne a bez obmedzení uprostred hôr?

Pre športové tímy poskytujeme balíky ubytovania s plnou penziou už od 25 EUR / osoba na deň. Pre deti do 15 rokov už od 19 EUR / osoba na deň. Cena je individuálna podľa počtu účastníkov a dní. Pre skupinu dostanete aj stanovený počet voľných vstupov do sauny a vírivky a neobmedzené využitie telocvične a ihriska.

Neváhajte a kontaktujte nás na info@hotel-chvojnica.sk alebo +421 905 928 035. Po upresnení požiadaviek a prianí Vám vypracujeme ponuku.